Pokoje

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w malowniczej okolicy? Chcesz zorganizować wakacje dla siebie i swoich najbliższych w taki sposób, aby oferta, która zostanie Wam zaproponowana w pełni wpisywała się w stawiane standardy? Jeśli tak, nie musisz martwić się już, że w tym sezonie konieczne będzie posiłkowanie się półśrodkami, czy rezygnacja z wymarzonego od miesięcy wyjazdu na urlop. Poznaj ofertę naszego wyjątkowego miejsca, gdzie oferujemy noclegi na terenie województwa lubuskiego w okolicach Sławy, a z pewnością się nie zawiedziesz. Już teraz zapraszamy Cię w nasze skromne progi! 

Pokoje nad Jeziorem Sławskim w Józefowie

Swoją ofertę, pokoi w Ośrodku Wypoczynkowym Józefów nad Jeziorem Sławskim kierujemy do wszystkim osób, które zamierzają odpocząć od natłoku swoich codziennych spraw i miejskiego hałasu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jak wieloma perypetiami musisz borykać się każdego dnia. Stawianie im czoła przez ostatnie kilka miesięcy z pewnością sprawiło, że teraz przyda Ci się zastrzyk relaksu i odpoczynku w najbliższym gronie. Województwo Lubuskie może poszczycić się pięknymi lasami i jeziorami. Nasz ośrodek położony jest nad największym z nich. Oferujemy apartamenty i pokoje na weekend i wczasy nad Jeziorem Sławskim dla rodzin z dziećmi, par, osób starszych i adeptów wszelkiego rodzaju sportów. Malownicza lokalizacja sprawi, że czas spędzony w Józefowie nad Jeziorem Sławskim okaże się niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju przygodą dla każdego z uczestników wyjazdu bez względu na jego wiek, czy zainteresowania. 

Jako doświadczony dom wczasowy w Józefowie, mamy okazję zaprezentować Wam nasze pokoje nad jeziorem Sława. Miejsce to nie bez powodu, każdego roku jest odwiedzane przez wielu turystów, którzy często decydują się na późniejszy powrót w nasze skromne progi. Dla nas, najważniejszą wartością i priorytetem, jakim się kierujemy pozostaje Wasza satysfakcja i niezakłócony wypoczynek. Nasze pokoje są schludne i czyste, może nie zbyt nowoczesne, ale spełniające warunki odpowiedniego miejsce na wczasy. Na terenie naszego ośrodka wypoczynkowe Józefów umożliwiamy wynajem pokoi w kilku propozycjach cenowych i ilości łóżek. 

Pokoje w Ośrodku Wypoczynkowym Józefów koło Sławy

W naszym ośrodku dbamy o doskonałą atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i oddaniu się swoim ulubionym aktywnościom. Bez względu na to, czy kochasz sport i na przykład jesteś wędkarzem lub żeglarzem, czy od dawna marzysz o odcięciu się od świata z ciekawą książką, Ośrodek w Józefowie koło Sławy ma dla Ciebie wyjątkową okazję.

Aspektami przemawiającymi za skorzystaniem z możliwości wynajęcia pokoju na terenie województwa lubuskiego i naszego ośrodka pozostaje również konkurencyjna cena, wysoki standard świadczonych usług, idący w parze z komfortem i czerpaniem przyjemności z każdego dnia Waszego pobytu.

Chcesz znaleźć nocleg w Sławie lub okolicach? Nie pozwól, aby Twoje doskonałe plany zostały pokrzyżowane przez niesprawdzone miejsce, które nie zapewni Ci doskonałej przestrzeni do realizacji planów. Odwiedź miejsce, jakim jest Ośrodek Wypoczynkowy Józefów i spędź z najbliższymi magiczny czas w malowniczych okolicznościach i maksymalnym odprężeniu! Sprawdź naszą ofertę domków nad jeziorem i możliwości rozbicia namiotu lub postawienie przyczepy kampingowej lub kampera na polu namiotowym  

Pokoje

Pokoje po remoncie

Oferta noclegów w pokojach:

Rodzaj nocleguCena
Pokój 2 osobowy
Pokój 3 osobowy
Pokój 4 osobowy
70 zł nocleg/os
Pokój po remoncie110 nocleg/os
Apartament - 2 pokoje100 nocleg/os
Pobyt dzieci do 2 latbezpłatny
Pobyt dzieci do 7 lat50% zniżki
Zwierzęta domowe (pies, kot)20 zł/doba