Domki nad Jeziorem Sławskim

Wakacje tuż, tuż. Najwyższa pora na znalezienie miejsce, które zapewni Ci relaks i odprężenie! Poszukujesz miejsca, w którym odpoczniesz po ciężkich miesiącach zmagań zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym? Posiadamy domki letniskowe nad Jeziorem Sławskim na terenie województwa lubuskiego. Nasze leśne domki jak i cały ośrodek położony jest nad samym jeziorem. Serdecznie zapraszamy na noclegi w domkach nad Jeziorem Sławskim w Józefowie niedaleko miejscowości Sława! Sprawdź naszą skrojoną na miarę ofertę i odpocznij tak, jak lubisz!

Noclegi w domkach letniskowych – lubuskie lasy i jeziora

Lubuskie słynie pięknych lasów i malowniczych jezior. Oferta, jaką jest nocleg w domkach zlokalizowanych w najbliższym otoczeniu Jeziora Sławskiego. Domki nad jeziorem w Lubuskiem to doskonała propozycja bez względu na to, czy przysługuje Ci cały urlop, czy możesz pozwolić sobie tylko na weekendowy wyjazd. Jesteśmy ośrodkiem wypoczynkowym Józefów koło miejscowości Sława. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zarówno pary, grupy przyjaciół, seniorów, jak i rodziny z dziećmi. Ze względu na doskonałe okoliczności przyrody, swoje miejsce znajdą w naszych skromnych progach wędkarze i adepci wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu. Dlaczego warto odwiedzić domki nad jeziorem na terenie województwa lubuskiego? Przede wszystkim, aspektem potwierdzającym wyjątkowość tego miejsca pozostaje zadowolenie dużego grona systematycznie odwiedzających nas bywalców ośrodka wypoczynkowego Józefów. Jako profesjonaliści, mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantujemy interesujące atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Z nami Twoje wakacje na terenie województwa lubuskiego staną się zbiorem doskonałych wspomnień i niepowtarzalnych chwil, których na długie lata nie zapomnisz.

Sława, Józefów i okolice – domki nad jeziorem

Domki nad Jeziorem Sławskim w okolicach miejscowości Sława w Lubuskiem to miejsce doskonałe dla wszystkich miłośników obcowania z naturą. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla Ciebie termin. Zabierz ze sobą najbliższych, pozytywne nastawienie, a Wasze wyjątkowe wakacje okażą się strzałem w dziesiątkę. Wbrew powszechnie panującej opinii nie musisz inwestować niebotycznej sumy pieniędzy na wyjazdy do Polskich ośrodków wypoczynkowych. Z nami, spędzisz czas dokładnie tak jak, lubisz i nie wydasz na swoje wakacje wszystkich oszczędności. Pozwól, że zajmiemy się resztą aspektów związanych ze spędzaniem przez Ciebie czasu wolnego. Ośrodek prowadzony jest rodzinnie od wielu lat. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klientów Ośrodka Wypoczynkowego Józefów koło miejscowości Sława. Sprawdź pozostałą ofertę i wybierz te sposób wypoczynku, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i wymaganiom.

Jesteś zainteresowany wakacjami w domkach w Sławie i okolicach? Szukasz cichego i spokojnego miejsca nad jeziorem w otoczeniu malowniczych terenów? Sprawdź ofertę na domki letniskowe, pokoje lub kemping w naszym ośrodku, a Twoje wczasy zapiszą się złotymi zgłoskami w historii! 

Cennik:

Rodzaj nocleguCena
Domek drewniany 4 osobowy
(z łazienką i aneksem kuchennym)
300 zł/doba za cały domek (dodatkowa 5 osoba + 50 zł)