Pole namiotowe nad Jeziorem Sławskim

Kemping w województwie lubuskim? Zdecydowanie w Józefowie!

Poszukujesz na terenie województwa lubuskiego, które doskonale spełni funkcję kempingu? Mimo, że jak do tej pory analizowałeś oferty wzdłuż i wszerz żadna z tych, na które natrafiłeś nie wydała Ci się na tyle ciekawa, aby z niej skorzystać? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z alternatywą wyjątkowego pola namiotowego w niepowtarzalnej okolicy! Gwarantowane niezapomniane wspomnienia i relaks w gronie najbliższych dla wszystkich członków wakacji na polu namiotowym Ośrodka Wypoczynkowego Józefów nad Jeziorem Sławskim.

Swoją propozycję w postaci pola namiotowego na terenie województwa lubuskiego kierujemy do wszystkich miłośników wczasów i obcowania z naturą w możliwie najpełniejszych i dającym największą satysfakcję wymiarze. Pole namiotowe w najbliższej okolicy Jeziora Sławskiego to miejsce wyjątkowe. Przyjazne zarówno dla rodzin z dziećmi, grup znajomych, par i każdej osoby, która zamierza odwiedzić lubuskie w trakcie najbliższego urlopu. 

Camping nad Jeziorem Sławskim

Znajdź miejsce, które zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i szereg alternatyw na spędzenie wolnego czasu. Wczasy na polu namiotowym z treningami biegowymi? A może kemping połączony z rodzinnymi chwilami nad wodą lub wędkowaniem? Bez względu na to, ile masz lat, czy jakie są Twoje zainteresowania, w naszej lokalizacji spotkasz moc atrakcji i niezapomnianych momentów. Regeneracja po długim roku zmagań zawodowych jest wręcz wskazana. To jeden z niewielu momentów w trakcie 12 miesięcy, podczas którego możesz naładować swoje baterie i przygotować się do działania. Odwiedzenie naszego pola namiotowego – campingu w Józefowie koło Sławy to doskonały pomysł, aby realizować nawet najśmielsze, wakacyjne założenia! 

Z nami, nie musisz obawiać się, że po dojechaniu do miejsca docelowego, zastaniesz niekomfortowe warunki. Priorytetem naszych działania na terenie campingu nad jeziorem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów. Staramy się zapewnić schludne warunki i możliwie najlepsze otoczenie do relaksu i wypoczynku. W naszych skromnych progach, znajdziesz miejsce zarówno do codziennej dawki aktywności fizycznej, rodzinnych spacerów, wędkowania, czy podziwiania malowniczej przyrody. 

Pole namiotowe – Sława i okolice

Pole namiotowe w Sławie czy Józefowie to częsty wybór osób, które poszukują miejsca na dobrze spędzony czas w doskonałej atmosferze i z dala od problemów dnia codziennego. Na naszym kempingu w Józefowie nawet najkrótsze wakacje okażą się niezapomnianym czasem spędzonym dokładnie tak, jak lubisz! 

Jesteś zainteresowany spędzeniem wolnego czasu nad jeziorem Sława? Planujesz pobyt w województwie lubuskim i odkrycie naturalnych skarbów, jakie znajdują się na jego terenie? Chcesz jak za dawnych lat, udać się na biwak, dlatego szukasz dobrego pola namiotowego w okolicach Sławy? Sprawdź ofertę campingu w malowniczej okolicy Jeziora Sławskiego. Jeśli preferujesz nocleg pod dachem możesz również skorzystać z naszej oferty domków lub pokoi. Wybierz jeden z najlepszych wariantów wakacyjnych, który zagwarantuje Ci relaks i poznanie nowych terenów w malowniczej okolicy. My z pomocą dobrodziejstw matki natury, wakacyjnej pogody i ciepłych temperatur zajmiemy się resztą! 

Cennik:

KempingCena
Koszt noclegu na polu kempingowym35 zł/doba za osobę
Podłączenie do prądu20 zł/doba
Koszt natrysku (jedna osoba)12 zł
Koszt postawienia przyczepy campingowej / kampera na miesiącod 150 zł