Sala weselna Lubuskie

Wesele nad Jeziorem Sławskim

Nasz ośrodek to doskonały wybór dla osób, które chcą, żeby ich dom weselny prezentował się wyjątkowo. Lokal jest położony w malowniczej okolicy, wśród pięknych lasów nad Jeziorem Sławskim. To doskonałe miejsce, żeby z dala od miejskiego zgiełku cieszyć się i celebrować najważniejszy dzień w życiu razem z najbliższymi. Przyjedź i przekonaj się, że cisza i spokój biją z tego miejsca.

Dużym atutem naszego ośrodka jest jego lokalizacja. Znajduje się on w pobliżu granicy województw wielkopolskiego i lubuskiego. Dojazd do niego jest bardzo łatwy. Z Zielonej Góry to tylko około 50 km, trasa z Leszna ma podobną długość i trwa około godziny. Jeszcze bliżej mają mieszkańcy Nowej Soli i Głogowa – droga do ośrodka zajmie około 40 minut. 

Wyśmienita kuchnia jest kluczem do udanego wesela

Sala weselna położona w leśnym zaciszu jest gwarancją udanej zabawy. Jednak nie jest ona możliwa bez pysznego jedzenia. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, żeby ten dzień miał wyjątkową oprawę. Menu weselne jest układane po konsultacjach z parą młodych i oparte na latach doświadczeń. Nasza oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb, jeśli więc macie jakiekolwiek pytania lub życzenia, to kierujcie je do nas. Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez, postaramy zająć się wszystkim tak, żeby Młoda Para mogła się w pełni skupić na celebrowaniu tego dnia. Chętnie też podpowiemy rozwiązania, które umilą zabawę.  

Baw się i odpoczywaj w leśnym zaciszu

Ośrodek w Józefowie jest miejscem wyjątkowym. Niektórzy mówią, że czas się tu zatrzymał. Jeśli więc szukasz miejsca, aby spędzić ten wyjątkowy dzień w niecodziennych okolicznościach to zapraszamy. To nie tylko dobre miejsce do zabawy, ale również do odpoczynku. W naszej ofercie znajdują się pokoje oraz domki letniskowe. Po intensywnej zabawie szybko zregenerujesz siły. Szum drzew i wody oraz śpiew ptaków to najlepszy budzik. Od razu miną Ci wszystkie dolegliwości spowodowane przez trudy wesela